UAi

              ENG       UKR RUS PL

Про компанію

 

Холдингова компанія «Українські аграрні інвестиції» працює на землях 16 областей України, які входять до складу 61 району та 174 сільських рад.

 

Розуміючи свою соціальну відповідальність, компанія надає матеріальну допомогу сільським радам на території яких вона працює, всіляко підтримує сільські громади та мешканців сільської місцевості.

 

Така допомога надається в рамках соціальних угод, підписаних із сільськими радами. Зокрема мова йде про допомогу дитячим садкам, школам (подарунки до свят дітям, харчування, оздоровлення, підвіз до школи, опалення шкільних приміщень та інше); благоустрій населених пунктів (ремонт будівель, сільських будинків культури, пам'ятників загиблим воїнам, приміщень ФАПів, доріг, очищення вулиць від снігу, вуличне освітлення, утилізація отрутохімікатів, ремонт колодязів, тощо); допомогу на розвиток культури (організація свят, транспортне забезпечення учасників художньої самодіяльності, утримання пам'ятників культури); фізичної культури та спорту (утримання футбольної команди, транспортне забезпечення та інше); надання соціальних послуг населенню (оранка городів, завезення палива, тощо).

 

Також «Українські аграрні інвестиції» надає матеріальну допомогу недержавним юридичним особам на будівництво та ремонт будівель релігійного значення, пожертви в рахунок різних акцій, купівлю обладнання та інше. Компанія надає допомогу і фізичним особам – на медичне лікування, ремонт житлових приміщень та крівель, зруйнованих стихійними лихами, поховання, допомогу інвалідам Великої Вітчизняної війни, учасникам бойових дій, малозабезпеченим громадянам, ветеранам праці, тощо.

 

Тільки в 2010 році «Українські аграрні інвестиції» виділила на соціальні цілі біля 2 220 000 грн.

Ukrainian