UAi

              ENG       UKR RUS PL

Бізнес модель

 

Оренда земель – УАІ володіє правами оренди на більш ніж 240,000 га сільськогосподарських земель у 16 областях України. Середній термін дії договору оренди становить дев'ять років, що істотного вище середнього рівня по Україні, який становить три роки. При оренді земель береться до уваги оптимальний баланс кліматичних умов та якості ґрунтів.

 

Закупівля засобів виробництва – УАІ закуповує засоби виробництва великими партіями, користуючись суттєвими знижками за обсяги. Закупівлі здійснюються у міжсезоння, що дозволяє економити кошти. Компанія працює тільки із перевіреними постачальниками, що гарантує надійність та якість.

 

Операційне управління – Фермерські господарства УАІ згруповані у 15 виробничих зон, кожна зі своїм керівництвом, командою агрономів, штатом працівників. Кожне фермерське господарство має широкосмуговий доступ до Інтернет.

 

Збирання врожаю та техніка – Виробнича діяльність УАІ охоплює 62 фермерських господарства у 16 областях України. Група володіє більш ніж 1 000 одиниць сільськогосподарської техніки, що дозволяє своєчасно проводити всі види польових робіт: культивування, посів, внесення добрив та захист рослин. Починаючи з 2011 року, УАІ активно інвестує у власні зернозбиральні комбайни та зараз в цілому задовольняє свої власні потреби у цьому виді техніки.

 

Зберігання зернових – Зібраний урожай зберігається на власних або орендованих елеваторах, виходячи із існуючих потреб.

 

Продаж зернових – УАІ переважно експортує свій урожай. За ведення всіх зовнішньоекономічних операцій відповідає власний торговий відділ.

Ukrainian