UAi

              ENG       UKR RUS PL

Рада директорів

Член Правління

 

Олександр Зубков

 

Олександр Зубков займає посаду менеджера з інвестицій в групі "ОНЭКСИМ". На даний момент Олександр є членом Ради директорів банку "Ренессанс Кредит", та компаній "Оптоган" і "Профотек".

 

До роботи в «ОНЭКСИМ», Олександр протягом 6 років працював менеджером в інвестиційних банках - Aquila Capital Group і Ощадбанк (у минулому "Тройка-Диалог"), де пан Зубков відповідав за проведення угод M&A та приватного розміщення акцій, залучення боргового фінансування, розроблення планів стратегічного та операційного розвитку компаній.

 

Олександр Зубков закінчив Економічний університет у м. Прага (Чехія) за спеціальністю "Фінанси".

 

Член Правління

 

Дмитро Разумов

 

Перед тим як зайнятися інвестиційно-банківською діяльністю Дмитро Разумов працював в якості спеціаліста з корпоративного та ділового права в юридичній компанії Clifford Chance.

 

У 1998 році, залишивши роботу в Ренесанс Капіталі, він виступив співзасновником незалежного венчурного фонду ЛВ Фінанс, що спеціалізується на консалтингу в області корпоративних фінансів. ЛВ Фінанс стояв біля витоків створення компанії Мегафон - третього за величиною стільникового оператора в Росії. З 2001 р Дмитро відповідав за стратегію угод зі злиття та поглинань в якості заступника генерального директора Норільський нікель - найбільшої гірничо-металургійної компанії РФ, що вийшла на світовий рівень, зробивши історичні придбання зарубіжних активів Stillwater Mining Company, Gold Fields і виділення компанії Полюс Золото. Під його керівництвом Норільський нікель вийшов на нові для російських блакитних фішок кращі в галузі стандарти корпоративного управління. Після придбання Групою ОНЕКСІМ 14% акцій ОК РУСАЛ, Дмитро увійшов до складу Ради директорів ОК РУСАЛ. З грудня 2008 р обраний Головою Ради директорів компанії Опіно, а з червня 2009 по червень 2010 р входив до Ради директорів Норильського нікелю. У 2008-2010 рр. очолював Раду директорів Банку МФК. З 2011 р Голова Ради директорів Страхової компанії Згода і Ради директорів е-АВТО. У 2012-2013 рр. входив до складу Ради директорів RENAISSANCE CAPITAL INVESTMENTS LIMITED. З 2009 р член Ради, а з 2013 р Голова Ради директорів компанії Renaissance Financial Holdings Limited. З 2012 р входить до Ради директорів Intergeo MMC Ltd і в Раду директорів УК Інтергео, а також є головою Ради директорів Onexim Holdings Limited.

 

У березні 2014 року обраний членом Ради директорів Уралкалія.

 

Член Правління

Керівник департаменту аналітики, Асесоріас е Інверсіонес Бенжамін Ес. Ей.

Крістіан Рамірез

 

Пан Рамірез здобув 10 ти літній досвід в інвестиційній сфері та на ринку цінних паперів, працюючи на посаді керівника департаменту аналітики в гірничодобувній та енергетичній галузях в Larrain Vial, найбільшій брокерській компанії Чилі. Він брав активну учать у розробці інвестиційного портфелю активів гірничодобувної галузі в Північній та Південній Америці, країнах СНД, Африці та Азії в компаніях різного рівня розвитку від початківців до більш багатопрофільних. Розпочав свою кар’єру в Chilquinta Energia, дочірній компанії Sempra Energy в Чилі. Він отримав ступінь бакалавра в галузі цивільного промислового виробництва в Католицькому університеті Вальпараїсо в Чилі (з відзнакою), а також ступінь магістра ділового адміністрування в Warwick Business School (Великобританія) і ступінь магістра в галузі фінансів в Лос-Анд університеті (Чилі).

 

Член Правління

Генеральний директор, ТОВ "Українські Аграрні Інвестиції"

Олександр Костенко

 

Пан Костенко керує УАІ з 2009 року та за цей час вніс значний вклад у реалізацію стратегії групи, перетворення її в прибутковий та ефективний аграрний бізнес. Раніше був генеральним директором Milk Alliance, провідного виробника молока та молочних продуктів в Україні зі штатом понад 3 000 осіб. Пан Костенко є фахівцем із сільського господарства та виробництва продуктів харчування.

 

Закінчив Київський національний торгово-економічний університет.

 

Ukrainian