UAi

              ENG       UKR RUS PL

Корпоративне управління

 

Корпоративна політика управління ТОВ «Українські Аграрні Інвестиції» здійснюється у відповідності до Кодексу Найкращої Практики Варшавської фондової біржі, інших діючих законів та нормативних актів держави Люксембург, а також Статутом Товариства.

 

Керівними органами Компанії є Рада Директорів та Правління.

 

Рада Директорів

 

Рада Директорів несе відповідальність за загальне управління Компанією та в даний час складається із чотирьох членів. Імена та прізвища нинішніх членів, разом з їхніми характеристиками та кваліфікаціями, викладені у розділі "Рада Директорів".

 

У рамках своєї корпоративної стратегії управління Радою Директорів створено Комітет із аудиту та Комітет із управління.

 

Комітет із аудиту

 

Комітет із аудиту сприяє Раді Директорів у виконанні своїх обов'язків з нагляду за фінансовою та операційною діяльністю компанії. Обов'язки Комітету із аудиту - залучення кваліфікованих аудиторів для оцінки діяльності компанії, оцінки ефективності процедур внутрішнього контролю та пропозиції щодо його вдосконалення, надання достовірної інформації Раді Директорів.

 

Комітет із управління

 

Головною функцією Комітету із управління є забезпечення дотримання кодексу корпоративного управління та пошук нових членів Ради Директорів. Крім того, він гарантує кожному члену Ради Директорів необхідні інструменти та мотивацію для виконання своїх обов'язків.

 

Правління

 

Правління є колегіальним виконавчим органом відповідальним за повсякденне керівництво компанією. Кількість членів Правління визначається Радою Директорів. Правління у даний час складається із п'яти членів. Для отримання додаткової інформації про членів Правління та їх обов'язки, див. у розділі "Правління".

Ukrainian