UAi

              ENG       UKR RUS PL

Правління

Генеральний директор

Олександр Костенко

 

Пан Костенко керує УАІ з 2009 року та за цей час вніс значний вклад у реалізацію стратегії групи, перетворення її в прибутковий та ефективний аграрний бізнес. Раніше був генеральним директором Milk Alliance, провідного виробника молока та молочних продуктів в Україні зі штатом понад 3 000 осіб. Пан Костенко є фахівцем із сільського господарства та виробництва продуктів харчування.

 

Закінчив Київський національний торгово-економічний університет.

 

Перший заступник генерального директора

Пітер Томсон

 

Пан Томсон працює в УАІ з 2006 року, на даний момент займається капітальними інвестиціями, використанням та закупівлею техніки і устаткування, виробничою діяльністю та управлінням земельними ресурсами. Він керував операційною діяльністю УАІ з 2006 по 2008 рік - за цей період площа оброблюваних земель збільшилася із 29 000 га до 147 000 га. Працює в українському сільському господарстві з 1993 року. Має великий фермерський досвід. До приходу в УАІ, пан Томсон керував діяльністю в Україні та Росії провідного виробника та постачальника сільськогосподарської техніки в СНД AGCO Corporation.

 

Закінчив Единбурзький університет за спеціальністю сільське господарство (1986).

 

Заступник генерального директора

Володимир Мельничук

 

Пан Мельничук прийшов у УАІ в 2007 році на позицію менеджера по оцінці ефективності. У 2009 році був призначений головою операційного управління, у обов'язки якого входить операційне бюджетування та загальний контроль за земельним банком. Є визнаним експертом із оцінки землі, опублікував ряд наукових робіт по землях сільськогосподарського призначення в Україні та Німеччині. Також він брав участь в роботі дослідницького проекту Світового банку з оцінки розвитку земельних ресурсів в Україні.

 

Пан Мельничук закінчив Рівненський державний сільськогосподарський коледж за спеціальністю фінанси, отримав ступінь магістра фінансів у Київському національному аграрному університеті, в 2008 році захистив кандидатську дисертацію з економіки.

 

Фінансовий директор

Александре Джозеф

 

Пан Джозеф приєднався до компанії «Українські Аграрні Інвестиції» в 2012 року на посаду фінансового директора. Він відповідає за фінансування, звітність та контроль. До роботи в «УАІ» працював в AgroGeneration, французькій компанії, яка є виробником сільськогосподарської продукції з активами в Україні та Аргентині, на посаді фінансового директора з моменту її створення в 2007 році.

 

Пан Джозеф закінчив Університет Пантеон-Асса в Парижі за спеціальністю корпоративне та податкове право в 1997 році. Отримав ступінь МВА у ESSEC, провідній французькій школі бізнесу, в Парижі в 1999 році. Також він успішно склав кваліфікаційний іспит на присвоєння статусу адвоката в 1997 і має ступінь магістра в галузі бухгалтерського обліку та аудиту.

 

Заступник директора фінансового

Олена Віктор

 

Олена Віктор відповідає за бухгалтерію. До приходу в УАІ працювала головним бухгалтером Milk Alliance, де створила інтегровану систему бухгалтерського обліку, що охоплює всі підрозділи холдингу.

 

Закінчила Київський національний торгово-економічний університет за спеціальністю фінанси.

Начальник комерційного відділу

Іван Мельніков

 

Пан Мельніков відповідає за координування торгових операцій УАІ. Вніс важливий внесок у створення нових каналів збуту. До приходу в УАІ працював трейдером Louis Dreyfus у Києві, де сприяв зростанню обороту зерна та підвищення прибутковості центральної торгової платформи на 100%, до 750 000 mnt

 

Закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю економіка.

Ukrainian