UAi

              ENG       UKR RUS PL

Сільськогосподарське обладнання

 

УАІ використовує техніку визнаних світових виробників, серед яких John Deere, CNH, AGCO.

 

 

Основу технічного парку складають 300-сильні трактори John Deere 8000 та Case Magnum, що здійснюють первинні та вторинні орні операції. Стандартизація за потужностю на рівні 300 к. с. дозволяє господарствам УАІ використовувати обладнання один одного. Це також спрощує оцінку ефективності, зокрема продуктивності, споживання пального та витрати запчастин. З цими тракторами використовуються 12-ти метрові сівалки для соняшника та кукурудзи. УАІ робить все, для того, щоб техніка не простоювала: за кожним трактором закріплено два тракториста, що дозволяє використовувати техніку фактично цілодобово, сім днів на тиждень під час сезону активних польових робіт навесні та восени. Комерційне використання перевищує 80 днів на рік.

 

Орне обладнання включає плуги, дискові борони, розпушувачі, культиватори, що купуються у таких фірм, як Lemken, Horsch, Wil-Rich та Gregoire-Besson. Підбір обладнання здійснюється виходячи з таких критеріїв, як технічна надійність, операційні витрати та сумісність з існуючим парком тракторів.

 

Системи супутникової навігації (GPS) використовуються при проведенні всіх важливих операцій з метою підвищення точності, безпеки та ефективності орних та посівних робіт, внесення добрив та засобів захисту рослин.

 

Робота техніки, надійність, споживання палива щодня відстежується. Технічний парк УАІ ремонтується власними механіками прямо на фермах за підтримки фахівців фірм-виробників та їхніх дистриб'юторів. Запчастини та витратні матеріали закуповуються за потребою, що мінімізує витрати на їх зберігання.

 

Для збирання врожаю спочатку залучалися сторонні підрядники, але починаючи з 2011 року УАІ активно інвестувала у закупівлю збиральних комбайнів ведучих виробників, таких як John Deere та CNHта на сьогодні практично повністю задовольняє власні потреби у збиральній техніці.

 

Для перевезення зібраного врожаю використовуються перевірені часом вантажівки КАМАЗ та МАЗ, які також здійснюють перевезення матеріалів та обладнання. Під час збору врожаю залучається техніка сторонніх підрядників.

Ukrainian