UAi

              ENG       UKR RUS PL

Технології

 

Технології обробки земель УАІ ґрунтуються на складових (селекційному матеріалі, добривах, іншому) широкодоступних та дозволених до використання в Україні.

 

Використання різних комбінацій традиційної та мінімальної обробки ґрунту (mini till) покликане оптимізувати врожайність, підтримуючи при цьому врожайність ґрунту та мінімізуючи ерозію. В окремих випадках застосовується технологія нульового обробітку ґрунту (no till): пшениця сіється після озимих ріпаку та сої без переорювання ґрунту.

 

Добрива вносяться до ґрунту за допомогою спеціального обладнання або із використанням посівної техніки (більшість сівалок групи передбачають таку можливість). Допоміжні добрива зазвичай додаються до складу засобів із захисту рослин.

 

Група послідовно вивчає та впроваджує нові технології з метою підвищення ефективності та контролю. Всі поля УАІ нанесені на карти з використанням власних GPS систем. GPS карти використовуються керівництвом фермерських господарств, технологами, охоронними службами та головним офісом.

 

Технології сільськогосподарського виробництва постійно розвиваються – проводяться випробування нових сортів рослин, засобів захисту, добрив, а також обладнання по обробці, посіву та внесенні добрив та засобів захисту – часто в промислових обсягах на полях УАІ в рамках співпраці з компаніями-виробниками. Агрономи та керівники фермерських господарств УАІ регулярно беруть участь у семінарах, тренінгах та виставках, щоб завжди бути в курсі останніх новинок технологій та обладнання.

 

Ukrainian