UAi

              ENG       UKR RUS PL

Вирощування зернових

 

Посівний матеріал – УАІ використовує посівний матеріал визнаних міжнародних та українських виробників. Кукурудзу та соняшник вирощують із гібридного насіння (F1), що закуповується щорічно. Гібридні насіння завжди забезпечують більш високу врожайність та якість, ніж насіння, сортів, що вільно запилюються. Крім кукурудзи та соняшнику, використовується гібридне насіння ріпаку. Пшениця, соя та ячмінь вирощуються із елітного насіння, яке спочатку закуповується у селекціонерів, а потім вирощується на полях чотирьох фермерських господарств групи, сертифікованих для промислового виробництва насіння цих культур.

 

Добрива та засоби захисту рослин – Добрива вносяться виходячи із потреб рослин з урахуванням родючості ґрунту, що регулярно вимірюється шляхом проведення лабораторних аналізів. Використовуються добрива українського та російського виробництва. Головними складовими добрив є азот (N), який вноситься у вигляді нітрату амонію або карбаміду; фосфор (Р), який вноситься у вигляді різних фосфатів та калій (К), який вноситься у вигляді різних солей. Додаткові добрива включають сірку (S), магній (Mg) та бор (B), які зазвичай вносяться до ґрунту разом з розчинами засобів із захисту рослин.

 

УАІ застосовує мінімум профілактичних засобів захисту від бур'янів, хвороб і комах-шкідників та тільки у тих випадках, коли накопичений досвід та знання роблять їх застосування доцільними з економічної та екологічної точок зору. Розроблені групою комплексні правила використання засобів захисту рослин передбачають використання мінімуму таких засобів, з огляду на їх негативний вплив на навколишнє середовище і рекомендують використання альтернативних, нехімічних засобів контролю патогенів рослин.

 

Ротація культур – Агрономи використовують ротацію культур, щоб скористатися ефектом синергії, який виникає при посадці однієї культури після збирання врожаю іншої. Наприклад, азот, яким збагачує ґрунт соя, сприяє росту пшениці та кукурудзи. Ротація культур також лежить в основі нехімічного контролю за паразитами, порушуючи їх життєвий цикл та перешкоджаючи бурхливому розростанню бур'янів, характерному для монокультурних полів. Компанія проводить ротацію рослин із різною глибиною вкорінення, що покращує структуру ґрунту.

 

Види культур, що вирощуються – Підбір видів культур, що вирощуються проводиться шляхом узагальнення даних, одержаних із фермерських господарств, бізнес планів та стратегії головного офісу на звітний період. При виборі культур враховуються регіональні особливості культивації окремих культур.

 

Ukrainian